MÖBLER / Bord / Stenbord 8983338
nr 898 3338
Stenbord
Underrede till, 16-/1700-tal, längd: 186, djup: 70, höjd: 72
Kondition: bruksslitage
Utrop:
3.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 2 juni 2014
kl 18:58:23
2/6 18:53:24